KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804229
nr 1280 4229
Oidentifierad konstnär. Sten. Ej signerad. Olja på pannå, 16x21 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:16:33
Stengods
Carl Malmsten (1888-1972)
Svensk inredningsarkitekt, möbelarkitekt och professor